BTC spadnie do zera, krytycy Bitcoinów śmieją się na skalowalność Bitcoinów

Peter Schiff przeprowadza internetowe badanie ankietowe, aby dowiedzieć się, czy posiadacze Bitcoin System sprzedadzą swoje udziały, jeśli Bitcoin nie osiągnie 10.000 dolarów.

Wynik wydaje się być dość zdumiewający, gdyż około 60% z ponad 17 000 użytkowników nie jest skłonnych sprzedać swoich udziałów.

Sondaż spotkał się z mieszanymi reakcjami zwolenników złota i bitcoinów po obu stronach.

Inny krytyk Bitcoin dołączył do Petera i kpi sobie ze skalowalności Bitcoinów, mówi „BTC spadnie do zera“.
Zwolennik złota, Peter Schiff, znany jako krytyk Bitcoin, przeprowadził ankietę na temat Twittera. Chciał wiedzieć, ile posiadaczy Bitcoin są skłonni sprzedać swoje gospodarstwa, jeśli cena Bitcoin nie osiągnie 10K dolarów.

Podczas gdy sondaż jest nadal aktywny, ponad połowa ludzi zdecydowała się zachować Bitcoinów z nimi do końca życia!

Bitcoin Holders Opt – I am taking it to my Grave

Sondaż jest nadal aktywny dla osób, które chcą głosować, jednak potencjalnym wynikiem może być to, że posiadacze Bitcoinów będą nadal posiadać. Albo w języku Piotra, posiadacze Bitcoinów chcą zabrać go do grobu.

„Ten quiz jest dla Bitcoin HODLERÓW Bitcoinów. Jak dużo dłużej nie cena Bitcoin musi pozostać poniżej 10.000 dolarów, zanim wrzucić w ręcznik i sprzedać“.

Dał możliwość wyboru,

Pierwsze trzy opcje zdołały zebrać prawie 15% głosów. Ale pozostałe około 60 procent z 17 500 osób głosowało na ostatnią opcję: „Zabieram ją do grobu“.

To jasno pokazało, że ludzie poruszają się z byczym trendem Bitcoina, niezależnie od tego, że Bitcoin wciąż walczy o 10.000 dolarów z ostatnich kilku miesięcy.

Reakcje na krytyków

Z sondażem, wojną słów między miłośnikami złota i bitcoinów. Niektórzy użytkownicy poparli złoto, ale wielu z nich wybrało Bitcoin. Użytkownicy na twitterze krytykowali Petera Schiffa, a także prosili go, aby był bardziej zróżnicowany niż tylko złoto.

Jedyną kwestią, którą podnieśli zwolennicy złota było to, że obecnie złoto osiągnęło najwyższą w historii cenę, a Bitcoin nadal jeździ na rolkach.

Podczas gdy niektórzy użytkownicy uważają, że zarówno złoto jak i Bitcoin mają swoją własną wartość i zalety. Wśród nich było kilku wspaniałych użytkowników, którzy dostali główne intencje za plebiscytem, Uwaga. Naprawdę?

Podczas gdy niektórzy użytkownicy, którzy odkrywają, że około 60% ludzi bierze Bitcoin do swojego grobu i nie chce ich sprzedać, przewidują bieg byka za cyfrowym majątkiem, a także twierdzą, że będzie on przewyższał złoto w najbliższych latach.

Calvin Ayer skrytykował Bitcoin’a, dołącza do Rajdu Piotra
Calvin Ayre, założyciel Ayre Group i CoinGeek, również zwolennik Bitcoin SV, odpowiedział w sondażu, że Bitcoin upadnie do zera.
Jednak miłośnicy Bitcoinów ostro skrytykowali i poprosili go również o poinformowanie go o ostatnich wydarzeniach.

Czy Peter Schiff jest na kursie z Bitcoinem?

Sondaż Petera Schiffa, który od czasu do czasu przeprowadza na twitterze, jasno stwierdza, że jest mniej entuzjastą kryptońskiej muzyki, ale zwolennikiem złota. Wyraził jednak jasno swoje stanowisko tweetem, że wierzy, iż Bitcoin nigdy nie odniesie sukcesu jako pieniądz, ale jego cena nadal będzie rosnąć.

Ostatnio, w styczniu 2020 roku, Peter twierdził, że jego portfel został uszkodzony i nie był w stanie uzyskać dostępu do swoich Bitcoinów z jego adresem. Później wziął na twittera i stwierdził, że pomylił pinezkę z hasłem.

W skrócie, można powiedzieć, że Peter Schiff jest zwolennikiem złota i uważa, że Bitcoin nie może wyprzedzić systemu monetarnego, jak wynika z niektórych raportów. Poza tym, że przez większość czasu znajdował błędy w Bitcoinu, jest on właścicielem pewnej ilości Bitcoinu

W przeciąganiu liny pomiędzy złotem a Bitcoinem możliwości wykorzystania Bitcoinu przez Schiffa do promocji jego spółki złotniczej poprzez pośrednie ukierunkowanie na inwestorów wzniosły się ponad poziom morza. Prawdopodobnie przeprowadza on te sondaże, aby przyciągnąć uwagę inwestorów, którzy szukają bezpiecznej inwestycji.

Dieser Beitrag wurde unter Crypto veröffentlicht. Setzen Sie ein Lesezeichen auf den Permalink.